###Франция - первый финалист Евро-2022 (U-17) ###

Первым финалистом чемпионата Европы среди 17-ти летних стала команда Франции.

Все голы в поединке были забиты в первом тайме. Зер-Емери на 8-й минуте вывле Францию вперед. Но уже к 20-й минуте португальцы вели в счете после голов Морейры и Эссуго. В компенсированное к первому тайму время автогол Муниза позволил французам сравнять счет. Во второй 45-ти минутке команды не забивали и все решилось в серии пенальти. Основная серия прошла ьез промахов, а в первом дополнительном ударе не забил Мендонка.

Соперником Франции станет победитель пары Нидерланды – Сербия.

Чемпионат Европы (U-17)

Франция – Португалия – 2:2 (6:5 по пенальти)

Голы: Зер-Эмери 8' (1:0), Морейра 12' (1:1), Эссуго 20' (1:2), Муниз 45+2' (2:2 автогол)

Франція – перший фіналіст Євро-2022 (U-17)

Першим фіналістом чемпіонату Європи серед 17-ти літніх стала команда Франції.

Усі голи у поєдинку були забиті у першому таймі. Зер-Емері на 8-й хвилині витягне Францію вперед. Але вже до 20-ї хвилини португальці вели в рахунку після голів Морейри та Ессуго. У компенсований до першого тайму час автогол Муніза дозволив французам зрівняти рахунок. У другій 45 хвилині команди не забивали і все вирішилося в серії пенальті. Основна серія пройшла через промахи, а в першому додатковому ударі не забив Мендонка.

Суперником Франції стане переможець пари Нідерланди – Сербія.