###Француз из Руха оформил первый дубль в чемпионате Израиля ###

Французский полузащитник "Руха" Фредди Плюмен, играющий в аренде за "Хапоэль" из Тель-Авива, забил дебютные голы в новом клубе, сообщает пресс-служба львовского клуба.

Фредди вышел в стартовом составе выездного поединка против «Хапоэля» из Беэр-Шевы, сравнял счет по перерыву, а через 8 минут вывел свою команду вперед. Правда, соперник таки отыгрался, а игра завершилась 2:2.

Француз із Руху оформив перший дубль у чемпіонаті Ізраїлю

Французький півзахисник «Руху», який грає в оренді за «Хапоель» з Тель-Авіва, забив дебютні голи у новому клубі, повіідомляє прес-служба львівського клуба.

Фредді вийшов у стартовому складі виїзного поєдинку проти «Хапоеля» з Беер-Шеви, зрівняв рахунок по перерві, а через 8 хвилин вивів свою команду вперед. Щоправда, суперник таки відігрався, а гра завершилась 2:2.